Izobraževanje mladine

 

Profesorji

S spoštovanjem se oziramo na naše sijajne učitelje, s hvaležnostjo pa na tiste, ki so se dotaknili naših človeških čustev. Kurikulum je nujnost, toda toplina je življenjsko potrebna rožam in otrokovi duši za njuno rast.(Carl Gustav Jung)

Priimek in ime Razredništvo Prostor Govorilne ure Telefon
Dan Ura
Antonič, Maja 4. B I/2 sreda od 11.35 do 12.15 03 / 428 69 18
Arh, Tanja SREDA 10.50 - 11.35
Artnak, Danica 2. C III/7 SREDA 9.30 - 10.15 03 / 428 69 24
Basle, Maja pisarna poklicne mature PONEDELJEK 9.50-10.35 03 / 428-69-13
Bec, Marija 3. KTB II/6A ponedeljek 12.20-13.05 03 / 428 69 22
Belec, Danijel 2. D II/4A petek 9.30 - 10.15 03 / 428 69 21
Bendelja, Judita 1. GB III/7 PONEDELJEK 12.20 - 13.05 03 / 428 69 24
Berden, Danijel Zbornica PETEK 9.50 – 10.35 03 / 428 69 20
Bervar, Jana 1. PTI KAB. IZOBR. ODRASLIH TOREK 8.40 -9.25 03 / 428 69 10
Bevc Holobar, Tea
Boštjančič, Petra 1. KTA II/2a SREDA 8.40 - 9.25 03 / 428 69 11
Botolin, Alenka 2. KTA II/3a TOREK 11.30- 12.15 03 / 428 69 11
Božič, Mateja 2. E III/7 TOREK 11.30 - 12.15 03 / 428 69 24
Božiček, Vesna III/7 petek 8.40 - 9.20 03 / 428 69 24
Brglez, Monika 2. FB kabinet III/12 ČETRTEK 9.50 - 10.35 03 / 428 69 25
Brvar, Polona 4. D III/7 TORK 9.50 - 10.35 03 / 428 69 24
Cesar, Sonja 4. KTA II/6A SREDA 11.30 - 12.15 03 / 428 69 22
Čeperlin, Andreja 3. B II/4A TOREK; 8.40-9.25 03 / 03 428 69 21
Čepin Tovornik, Peter III/7 SREDA 8.40 - 9.25 03 / 428 69 24
Černoša, Metka 1. E KABINET III/7 TOREK 9.50 - 10.35 03 / 428 69 24
Čolović, Katarina 4. A I/4A Četrtek 9.5o - 10.35 03 / 428 69 19, 428 69 20
Dobrajc, Franja 3. KTA I/1 Sreda 9.30-10.15 03 / 428 69 18
Fajdiga, Špela II/6A ČETRTEK 9.30 - 10.15 03 / 428 69 22
Gorjup Krošl, Mojca I/6 sreda 8.40-9.25 03 / 428 69 20
Grobelšek, Andreja UPRAVA
Jenuš, Andrej 2. PTI I/02A Torek 9.50 - 10.35 03 / 428 69 18
Jevšinek, Martina 2. A II/6A PONEDELJEK 11.30 - 12.15 03 / 428 69 22
Jezernik, Aleksander 1. A KAB. ŠVZ PETEK 8.40 - 9.25 03 / 428 69 17
Kačičnik, Polonca III/12 torek 10.40 - 11.25 03 / 03-428 69 25
Kastelic, Suzana KNJIŽNICA
Kešnar, Martina I/6a ponedeljek 9.30 - 10.15 03 / 428 69 20
Kokot, Maja Barbara 4. KTB I/4A pon 13.10 -13.55 03 / 428 69 19
Kosi, Slavka 2. GB III/12 PONEDELJEK 7.50 - 8.35 03 / 03 428 69 25
Košec Klarić, Alenka 4. E I/02A SREDA 10.40-11.25 03 / 428 69 18
Kragel, Irena 4. C I/4A petek 9.30 - 10.15 03 / 428 69 19
Krajnc Zakrajšek, Nataša 3. E U12 PONEDELJEK 10.40 - 11.25 03 / 428 69 16
Kramberger, Irena 1. C II/2A/ U10 SREDA 7.50 - 8.35 03 / 428 69 27
Križanec, Simona 2. B III/12 PETEK 10.40-11.25 03 / 428 69 25
Leban, Nataša II/6 PONEDELJEK; 11.30 - 12.15 03 / 428 69 22
Lesjak, Anja sreda 9.30-10.15 03 / 03 428 69 17
Leskovšek, Tanja U10 SREDA 10.00 - 10.45 03 / 428 69 15
Lobe Selič, Nina II/4A PETEK 9.30 - 10.15 03 / 428 69 21
Ločnikar, Vanja 3. A KABINET ŠVZ petek 12.20 - 13.05 03 / 428 69 17
Lužar, Saša II/2A PONEDELJEK 9.55 - 10.40 03 / 03 428 69 11
Marguč, Mirjam 1. B II/6A PONEDELJEK 11.30 - 12.15 03 / 428 69 22
Matko, Marija ZBORNICA PONEDELJEK 11.30-12.15 03 / 428 69 07
Mencigar Kladnik, Zdenka III/07 sreda 14 .oo - 14.45 /kabinet 07/ III nadstropje 03 / 428 69 24
Mrzdovnik, Petra 3. C II/4a TOREK 10.40 - 11.20 03 / 428 69 21
Mujkanović, Sabina UPRAVA
Müller, Urška II/6a TOREK 7.50 - 8.35 03 / 428 69 22
Novak, David III/12 PONEDELJEK 13.10 - 13.55 03 / 428 69 25
Pajek, Kristina Zbornica PONEDELJEK 10.40 - 11.20 03 / 03 428 69 07
Pangerl, Cvetka 3. FB III/12, III/8 sreda 11.30 - 12.15 03 / 03 428 69 25
Par, Ljudmila III/12 Cetrtek 11.15 do 12.00 03 / 428 69 25
Pavlič, Mojca KABINET ŠVZ ponedeljek 7.50 - 8.35 03 / 428 69 17
Pavrič Konušek, Karmen 2. KTB III/12 TOREK 11.30- 12-15 03 / 428 69 25
Petek, Jasmina I/4A četrtek 9.30 - 10.15 03 / 428 69 19
Pevec, Smilja II/7A SREDA 12.20-13.05 03 / 428 69 23
Pilih, Mateja II/7A PONEDELJEK 11.30 - 12.15 03 / 428 69 23
Planko, Metka
Podlesnik, Polona U12 PONEDELJEK 10.00 - 10.45 03 / 428 69 16
Potočnik, Marjan II/4A ČETRTEK 10.40 - 11.25 03 / 428 69 21
Romih, Carmen KABINET ŠVZ Sreda tretjo šolsko uro od 8.40 - 9.25 03 / 428 69 17
Štancar, Olga 1. D II/6A PONEDELJEK 8.40 do 9.25 03 / 428 69 22
Trnovšek, Albert 1. KTB KABINET RAI Četrtek 9.50 -10.35 03 / 428 69 12
03 / 428 69 28
Uranjek, Igor 1. PTI KABINET ŠVZ četrtek 8.40 - 9.25 03 / 428 69 17
Uranjek, Irena KABINET SLO ČETRTEK 7. 50 - 8. 35 03 / 428 69 18
Vincelj, Simona K I/4 PETEK 10.40 - 11.25 03 / 03 4286919
Vrenko, Marija Mojca 3. D III/7 četrtek 11.30 - 12.15 03 / 428 69 24
Vrhovec, Anamarija 1. FB II/6A Četrtek 7. 50 - 8. 35 03 / 428 69 22
Zakošek, Urška I/4A sreda 13.10-13.55 03 / 428 69 19
Zorman, Alja

Sodelavci iz drugih šol

Ime in priimek Šola Razredništvo Predmet Govorilne ure
Andrenšek Mudri, Monika Ekonomska šola Celje PSI, KOM ČETRTEK, 7.50 - 8.35
Četina Žuraj, Savina Ekonomska šola Celje ZGO SREDA, 7.50 - 8.35
Konec, Dagmar Ekonomska šola Celje TOREK , 8.40 - 9.25
Lipovec, Lara Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje ANG TOREK, 8.40 - 9.25
Pižmoht, Petra Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje UMEL, LES TOREK, 10.35 - 11.20
Podgoršek, Melita Ekonomska šola Celje ČETRTEK, 12.20 do 13.05
Prislan, Darinka Ekonomska šola Celje KEZ, KEM PETEK, 8.40 - 9.25
Turnšek, Polona Ekonomska šola Celje HG, BIZ četrtek , od 11.30 do 12.15
Veber Stajnko, Tjaša Ekonomska šola Celje 3. GB SLO torek, 10.40-11.25 1/02A (kabinet slovenščine)
 
 

Srednja zdravstvena šola Celje, Ipavčeva 10, 3000 Celje, Slovenija | Telefon: 03/ 428 69 00 | Fax: 03/ 428 69 01 | E-pošta: info(a)szsce.si 
Izobraževanje odraslih: 03/ 428 69 10 | Tečaji: 03/ 428 69 26 | 

Pogoji uporabe. Pravice pridržane, © 4S, svetovanje in razvoj, d.o.o.