Izobraževanje odraslih

 

Profesorji in urniki

Govorilne ure za odrasle potekajo le enkrat v mesecu.

Profesorji - Govorilne ure in kontakt

Razpored uvodnih predstavitev

Razpored uvodnih predstavitev za program BOLNIČAR-NEGOVALEC

LETNIK ČAS SEP. OKT. NOV. DEC. JAN. FEB. MAR. APR. MAJ JUN. AVG. SEPT.
      20. 10. 17. 11. 15. 12. 12. 01. 2. 02. 16. 3. 13. 04. 18. 05. 15. 06. 24. 08. 21. 09.
1.letnik 16.30   GOS NOS NAR UME SLO DRU          
  17.20   KOM ZSV MAT UZS SLO DP          
  18.10   ZVZ   ANG/NEM OAF              
  19.00         OAF              
  19.50                        
2.letnik 16.30   MDZ PRS   VZD SLO            
  17.20   ZPR NOS MAT HIG SLO DRU          
  18.10     NOS ANG/NEM  PODJ   NAR-bio          
  19.00     PET       NAR-kem          
  19.50                        
3.letnik 16.30   ONI       SLO            
  17.20   NPD NOS MAT   SLO  IND          
  18.10     NOS ANG/NEM                
  19.00     NNS                  
  19.50                        

Govorilne ure vodje izobraževanja:

  • sreda, od 13.00 do 14.00
  • petek, od 12.00 do 16.00

Govorilne ure posameznih izvajalcev:

  • prvi teden v mesecu, po pripravljenem razporedu, skladno z LDN.

REDNI IZPITNI ROKI SO: 20. 10. 2017, 17. 11. 2017, 15. 12. 2017, 12. 1. 2018, 2. 2. 2018, 16. 3. 2018, 13. 4. 2018, 18. 5. 2018, 15. 6. 2018, 24. 8. 2018, 21. 9. 2018

IZPITI SO VEDNO OB 15.URI.

Razpored uvodnih predstavitev za program ZDRAVSTVENA NEGA in TEHNIK ZDRAVSTVENE NEGE

LETNIK ČAS SEP. OKT. NOV. DEC. JAN. FEB. MAR. APR. MAJ JUN. AVG. SEPT.
      20. 10. 17. 11. 15. 12. 12. 01. 2. 02. 16. 03. 13. 04. 18. 05. 15. 06. 24. 08. 21. 09.
1.letnik 16.30   ANF ZNE HMB INF ANG/NEM KEM SLO        
  17.20   ANF ZNE HMB INF/VZD   ZGO          
  18.10         BIO    GEO          
  19.00         UME    MAT          
  19.50                        
2.letnik 16.30     ETK  HMB ANF ZNO ZGO ZTM/SLO        
  17.20       HMB ANF ZNO/ANG/
NEM
KEZ          
  18.10   ZPR ZNE FZN     MAT          
  19.00   DIE ZNE FIZ       SLO        
3.letnik 16.30   ZZK HG ZNE   ZNO

I

         
  17.20   NS JST ZNE   ZNO IND          
  18.10     PSI ZNI PODJ     MAT        
  19.00       ANG/NEM       MAT/SLO        
4.letnik 16.30   NDB PAL    NIB              
  17.20   ZNK GER    NIB              
  18.10   PRZN UZZ    NŽE     MAT        
  19.00   BIZ JST ANG/NEM  NŽE     MAT/SLO        

Govorilne ure vodje izobraževanja:

  • sreda, od 13.00 do 14.00
  • petek, od 12.00 do 16.00

Govorilne ure posameznih izvajalcev:

  • prvi teden v mesecu, po pripravljenem razporedu, skladno z LDN.

REDNI IZPITNI ROKI SO: 20. 10. 2017, 17. 11. 2017, 15. 12. 2017, 12. 1. 2018, 2. 2. 2018, 16. 3. 2018, 13. 4. 2018, 18. 5. 2018, 15. 6. 2018, 24. 8. 2018, 21. 9. 2018

IZPITI SO VEDNO OB 15.URI.

Razpored uvodnih predstavitev za program PTI ZDRAVSTVENA NEGA (3+2)

LETNIK ČAS SEP. OKT. NOV. DEC. JAN. FEB. MAR. APR. MAJ JUN. AVG. SEPT
      20. 10. 17. 11. 15. 12. 12. 01. 2. 02. 16. 03. 13. 04. 18. 05. 15. 06. 24. 08. 21. 09.
1. letnik 16.30   ZNP JST ANG/NEM INF ZNO KEM  MAT        
  17.20   ZNP   ANG/NEM INF ZNO IND  MAT        
  18.10   ZNP ANF  FZN BIO SLO GEO          
  19.00     ANF   UME SLO            
  19.10                        
2. letnik 16.30   PZN-NDB PAL ZNPP NIB ZNO MAT ZTM        
  17.20   PZN-PP GER ZNPP NIB ZNO MAT SLO        
  18.10   ZNK PSI ZNPP NŽE ANG/NEM ZGO SLO        
  19.00       FIZ NŽE ANG/NEM            
  19.50                        

Govorilne ure vodje izobraževanja:

  • sreda, od 13.00 do 14.00
  • petek, od 12.00 do 16.00

Govorilne ure posameznih izvajalcev:

  • prvi teden v mesecu, po pripravljenem razporedu, skladno z LDN.

REDNI IZPITNI ROKI SO: 20. 10. 2017, 17. 11. 2017, 15. 12. 2017, 12. 1. 2018, 2. 2. 2018, 16. 3. 2018, 13. 4. 2018, 18. 5. 2018, 15. 6. 2018, 24. 8. 2018, 21. 9. 2018

IZPITI SO VEDNO OB 15.URI.

Razpored uvodnih predstavitev za program KOZMETIČNI TEHNIK

ČAS SEP. OKT. NOV. DEC. JAN. FEB. MAR. APR. MAJ JUN. AVG. SEPT.
    20. 10. 17. 11. 15. 12. 12. 01. 2. 02. 16. 03. 13. 04. 18. 05. 15. 06. 24. 08. 21. 09.
16.30   BIC, LNS KOM SKO KB TKI Lab. vaje UB4        
17.20   DOS MIK SKO    TKI IND UB4        
18.10   AFK JST/JST KEK LES/TMG  KI   UB3        
19.00   VZD   KEK    KI            
19.50       FIK                

Govorilne ure vodje izobraževanja:

  • sreda, od 13.00 do 14.00
  • petek, od 12.00 do 16.00

Govorilne ure posameznih izvajalcev:

  • prvi teden v mesecu, po pripravljenem razporedu, skladno z LDN.

REDNI IZPITNI ROKI SO: 20. 10. 2017, 17. 11. 2017, 15. 12. 2017, 12. 1. 2018, 2. 2. 2018, 16. 3. 2018, 13. 4. 2018, 18. 5. 2018, 15. 6. 2018, 24. 8. 2018, 21. 9. 2018

IZPITI SO VEDNO OB 15.URI.

 
 

Srednja zdravstvena šola Celje, Ipavčeva 10, 3000 Celje, Slovenija | Telefon: 03/ 428 69 00 | Fax: 03/ 428 69 01 | E-pošta: info(a)szsce.si 
Izobraževanje odraslih: 03/ 428 69 10 | Tečaji: 03/ 428 69 26 | 

Pogoji uporabe. Pravice pridržane, © 4S, svetovanje in razvoj, d.o.o.