Izobraževanje odraslih

 

Profesorji in urniki

Govorilne ure za odrasle potekajo le enkrat v mesecu.

Profesorji - Govorilne ure in kontakt

Razpored uvodnih predstavitev

Razpored uvodnih predstavitev za program BOLNIČAR-NEGOVALEC

LETNIK ČAS SEP. OKT. NOV. DEC. JAN. FEB. MAR. APR. MAJ JUN. AVG. SEPT.
      19. 10. 16. 11. 7. 12. 11. 01. 1. 02. 15. 3. 12. 04. 10. 05. 14. 06. 23. 08. 20. 09.
1.letnik 16.30   GOS NOS NAR-fiz. UZS ANG/NEM DRU          
  17.20   KOM ZSV MAT UME   IND*          
  18.10   ZVZ DP SLO OAF              
  19.00         OAF              
  19.50                        
2.letnik 16.30   MDZ PRS   POD ANG/NEM            
  17.20   ZPR NOS MAT HIG   DRU          
  18.10     NOS SLO VZD   NAR-bio          
  19.00     PET       NAR-kem          
  19.50                        
3.letnik 16.30   ONI       ANG/NEM            
  17.20   NPD NOS MAT                
  18.10     NOS SLO                
  19.00     NNS                  
  19.50                        

Govorilne ure vodje izobraževanja:

  • sreda, od 13.00 do 14.00
  • petek, od 12.00 do 16.00

Govorilne ure posameznih izvajalcev:

  • prvi teden v mesecu, po pripravljenem razporedu, skladno z LDN.

REDNI IZPITNI ROKI SO: 19. 10. 2018, 16. 11. 2018, 7. 12. 2018, 11. 1. 2019, 1. 2. 2019, 15. 3. 2019, 12. 4. 2019, 10. 5. 2019, 14. 6. 2019, 23. 8. 2019, 20. 9. 2019

IZPITI SO VEDNO OB 15.URI.

Razpored uvodnih predstavitev za program ZDRAVSTVENA NEGA in TEHNIK ZDRAVSTVENE NEGE

LETNIK ČAS SEP. OKT. NOV. DEC. JAN. FEB. MAR. APR. MAJ JUN. AVG. SEPT.
      19. 10. 16. 11. 7. 12. 11. 01. 1. 02. 15. 03. 12. 04. 10. 05. 14. 06. 23. 08. 20. 09.
1.letnik 16.30   ANF ZNE HMB BIO SLO KEM          
  17.20   ANF ZNE HMB INF/VZD ANG/NEM ZGO          
  18.10       MAT INF    GEO          
  19.00         UME               
  19.50                        
2.letnik 16.30     ETK  HMB ANF ZNO/SLO ZTM          
  17.20       HMB ANF ZNO/ANG/
NEM
KEZ          
  18.10   ZPR ZNE FZN/MAT     ZGO          
  19.00   DIE-vaje ZNE FIZ                
3.letnik 16.30   ZZK HG ZNE   ZNO

 

         
  17.20   NS JST ZNE POD  ZNO/SLO IND          
  18.10     PSI ZNI       ANG/NEM        
  19.00       MAT                
4.letnik 16.30   NDB Izb. PAL    NIB              
  17.20   ZNK Izb. GER    NIB  SLO            
  18.10   PRZN UZZ    NŽE     ANG/NEM        
  19.00   BIZ JST MAT  NŽE              

Govorilne ure vodje izobraževanja:

  • sreda, od 13.00 do 14.00
  • petek, od 12.00 do 16.00

Govorilne ure posameznih izvajalcev:

  • prvi teden v mesecu, po pripravljenem razporedu, skladno z LDN.

REDNI IZPITNI ROKI SO: 19. 10. 2018, 16. 11. 2018, 7. 12. 2018, 11. 1. 2019, 1. 2. 2019, 15. 3. 2019, 12. 4. 2019, 10. 5. 2019, 14. 6. 2019, 23. 8. 2019, 20. 9. 2019

IZPITI SO VEDNO OB 15.URI.

Razpored uvodnih predstavitev za program PTI ZDRAVSTVENA NEGA (3+2)

LETNIK ČAS SEP. OKT. NOV. DEC. JAN. FEB. MAR. APR. MAJ JUN. AVG. SEPT
      19. 10. 16. 11. 7. 12. 11. 01. 1. 02. 15. 03. 12. 04. 10. 05. 14. 06. 23. 08. 20. 09.
1. letnik 16.30   ZNP JST SLO BIO ZNO KEM  MAT        
  17.20   ZNP   SLO INF ZNO IND  MAT        
  18.10   ZNP ANF  FZN INF ANG/NEM GEO          
  19.00     ANF   UME ANG/NEM            
  19.10                        
2. letnik 16.30   PZN-NDB Izb. PAL ZNP NIB ZNO ZTM ANG/NEM        
  17.20   PZN-PP Izb. GER ZNP NIB ZNO MAT ANG/NEM        
  18.10   ZNK PSI ZNP NŽE SLO MAT          
  19.00       FIZ NŽE SLO ZGO          
  19.50                        

Govorilne ure vodje izobraževanja:

  • sreda, od 13.00 do 14.00
  • petek, od 12.00 do 16.00

Govorilne ure posameznih izvajalcev:

  • prvi teden v mesecu, po pripravljenem razporedu, skladno z LDN.

REDNI IZPITNI ROKI SO: 9. 10. 2018, 16. 11. 2018, 7. 12. 2018, 11. 1. 2019, 1. 2. 2019, 15. 3. 2019, 12. 4. 2019, 10. 5. 2019, 14. 6. 2019, 23. 8. 2019, 20. 9. 2019

IZPITI SO VEDNO OB 15.URI.

Razpored uvodnih predstavitev za program KOZMETIČNI TEHNIK

ČAS SEP. OKT. NOV. DEC. JAN. FEB. MAR. APR. MAJ JUN. AVG. SEPT.
    19. 10. 16. 11. 7. 12. 11. 01. 1. 02. 15. 03. 12. 04. 10. 05. 14. 06. 23. 08. 20. 09.
16.30   BIC, LNS KOM SKO KB TKI Lab. vaje UB4        
17.20   DOS MIK SKO  VZD TKI IND UB4        
18.10   AFK JST/JST KEK LES/TMG  KI   UB3        
19.00       KEK    KI            
19.50       FIK                

Govorilne ure vodje izobraževanja:

  • sreda, od 13.00 do 14.00
  • petek, od 12.00 do 16.00

Govorilne ure posameznih izvajalcev:

  • prvi teden v mesecu, po pripravljenem razporedu, skladno z LDN.

REDNI IZPITNI ROKI SO: 19. 10. 2018, 16. 11. 2018, 7. 12. 2018, 11. 1. 2019, 1. 2. 2019, 15. 3. 2019, 12. 4. 2019, 10. 5. 2019, 14. 6. 2019, 23. 8. 2019, 20. 9. 2019

IZPITI SO VEDNO OB 15.URI.

 
 

Srednja zdravstvena šola Celje, Ipavčeva 10, 3000 Celje, Slovenija | Telefon: 03/ 428 69 00 | Fax: 03/ 428 69 01 | E-pošta: info(a)szsce.si 
Izobraževanje odraslih: 03/ 428 69 10 | Tečaji: 03/ 428 69 26 | 

Pogoji uporabe. Pravice pridržane, © 4S, svetovanje in razvoj, d.o.o.